"Portugāle tika izslēgta no 2020./21. gada UEFA Nāciju līgas pēc sakāves pret Franciju Estadio de Luz ar 1:0, kad N'Golo Kantes sitiens ieveda pasaules čempionus pusfinālā."

UEFA Nāciju līga 2020-21: Francija šokēja aizstāvošo uzvarētāju Portugāli. Izmantojot N'Golo Kantes vārtus Lisabonā otrajā puslaikā, lai iekļūtu notiekošās Nacionālās līgas pusfinālā. Francija sākumā dominēja, taču nespēja atrast vārtu aizmuguri. Pirmajā puslaikā Entonijs Marsiāls bija tuvu vairākiem notikumiem, taču pēdējais pieskāriens viņam izdevās.

Kopā ar 54. minūtes uzbrukumu Kante pārtrauca savu vārtu sausumu, gūstot savus otros globālos vārtus — un pirmos kopš 2016. gada.

Francijas triumfs arī paredzēja labāko A3 komandu ar 13 punktiem piecās spēlēs. Portugāle, kura ir bijusi lieliskā formā, zaudēja tikai otro spēli kopš 2018. gada Pasaules kausa.

Francijas treneris Didjē Dešāns teica:

"Portugāle ir viena no spēcīgākajām komandām, un tas, protams, ir viens no mūsu pēdējā laika labākajiem sniegumiem."

"Mēs bijām pelnījuši uzvaru un esam izpildījuši savu mērķi - finišēt pirmajā vietā. Esmu ļoti apmierināts ar spēlētājiem. Viņi šovakar demonstrēja, ka Francija joprojām ir lieliska komanda,” viņš piebilda.

Portugāles treneris Fernando Santoss teica:

"Es nesaprotu, kas nogāja greizi pirmajā puslaikā, tas nebija tieši tas, ko es gaidīju, bet tas bija mans pienākums."

"Otrajā puslaikā bijām daudz labāki, taču ielaidām vārtus, kas izšķīra maču... mums bija trīs vai četras iespējas panākt izlīdzinājumu," viņš piebilda.

Krištianu Ronaldu sniegums flopā:

Krištianu Ronaldu situācija ir kļuvusi ļoti grūta, kopš viņš ir pārvarējis 100 vārtu barjeru, lai pietuvotos Ali Dei visu laiku pasaules vārtu guvumu rekordam.

Viņš mēnesī izšāva tukšos vārtos pret Spāniju un Franciju, kopš COVID-19 izlaida Zviedrijas spēli, nedēļas vidū nokāpa no rezervistu soliņa, lai gūtu vārtus pret Andoru, un vēlreiz izlaida no Francijas.

Portugāles kapteinis atgriezās Seleccao ierindā pret pasaules čempioniem, taču bija neapmierināts, jo trūka skaidru iespēju. Tomēr tas nebija atbalsta trūkuma dēļ. Ronaldu vienkārši nevarēja asociēties ar dažiem krustiem, jo ​​tie bija vai nu pārāk augsti, vai arī nesasniedza viņu apgabalā, savukārt viņa veiklība sitienu zīmē arī viņu pameta.

Portugāles kapteinis tagad ir pavadījis gandrīz 450 minūtes, neiegūstot vārtus pret Les Blues, kas ir slikts rekords kādam no augstākajiem spēlētājiem. Viņam būs vēl viena iespēja dzēst anomāliju nākamā gada eiro turnīrā, kad abas puses tiksies vēlreiz, jo gan Francija, gan Portugāle ir ielozētas vienā grupā. Taču pagaidām Ronaldu jākoncentrējas uz nākamo spēli Portugāles izlasē.