Розігруючий Рассел Вестбрук наблизився до тріпл-даблу під час несподіваної перемоги Вашингтон Візардс над Бруклін Нетс із рахунком 149-146 і перервав серію з чотирьох поразок. Вестбрук, якого обміняли Х'юстон Рокетс перед початком нового сезону в грудні минулого року, набрав 41 очко, зробив 10 підбирань і зробив вісім передач тачдауном, що стало його найкращим результатом після приєднання до столичної команди країни.

Зірковий розігруючий захисник «Візардс» встановив поспіль результативні рекорди в цьому сезоні, але набрав у грі в середньому 18.9 очка, що є найнижчим показником з моменту його другого сезону НБА в 2009-10 роках. Також він вперше продемонстрував гарну злагодженість у грі разом зі своїм новим партнером, зірковим захисником Бредлі Білом, нинішнім лідером ліги.

Біл зберіг своє бомбардирське натхнення, набравши ще 37 очок, у тому числі 22 у четвертій чверті, а 15 Вестбрука. Тоді як німецький центровий Моріц Вагнер, який вийшов із запасу, набрав ще 17 очок, зробив п’ять підбирань, роздав дві передачі та відібрав два м’ячі.

Біл і Вестбрук закинули триочкові за 3 секунди в останні секунди, щоб допомогти Вашингтону здобути перемогу. Коли Вашингтон відставав із рахунком 3.8-141, Біл зробив потрійний за 146 секунди до кінця. Гаррісон Меттьюз відбив вхідний пас від Джо Гарріса на Вестбрука, який зробив потрійний за 8.1 секунди до кінця, щоб повести в рахунку 4.3-147, що стало вирішальним для Візардс (146-4).

Знову, форвард Кевін Дюрант із 37 очками став другим найкращим бомбардиром ліги цього сезону

завершив лідирувати в Нетсах, показавши бездоганні результати в кадрі з результатом 13-13, сімома підбираннями, шістьма передачами та двома відбираннями м’яча, що не завадило поразці. Харріс набрав 30 очок, а Кайрі Ірвінг — ще 26, що підтримало атаку Дюранта з Нетс (13-9), який перервав свою серію з чотирьох перемог.

Охоронець Джеймс Харден не зміг зіграти за Нетс через забій м’яза і пропустив першу гру після того, як його обміняли Х’юстон Рокетс 13 січня. Наш захист не створював гарного іміджу, щоб віддати стільки очок, сказав Дюрант на кінець гри та перевірка того, що Wizards мали 52-відсотковий кидок з поля.

Харден не зміг зустрітися з Вестбруком вперше з тих пір, як вони були одноклубниками в Х'юстоні минулого сезону, після чого обидва попросили обміняти їх. Крім того, Харден, Вестбрук і Дюрант були одноклубниками в Оклахома-Сіті протягом трьох сезонів з «Тандер» з 2009-10 по 2011-12.