Fillimi Top Stories Argëtim Çfarë duhet të presësh nga sezoni 4 i Elitës

Çfarë duhet të presësh nga sezoni 4 i Elitës

0
Çfarë duhet të presësh nga sezoni 4 i Elitës

Episodet e reja të Elitë priten ende po aq sa edhe njoftimi për fillimin e xhirimeve. Më në fund u prezantua një datë për gëzimin e atyre shërbimeve që më në fund do të kenë aftësinë për të zbuluar pjesën tjetër të historisë në Netflix.

Elite Sezoni 4: Foto të reja

Thashethemet në lidhje me kastinimin e sezonit 4 të Elite u përmirësuan ndjeshëm derisa produksioni përfundimisht vendosi të heqë velin e problemit. Aktorët e ndryshëm që janë të pranishëm në episodet më të reja, patën vërtet të drejtën për një fotosesion që mund ta zbuloni në postimin në Instagram të disponueshëm pak më poshtë në këtë raport.

https://www.instagram.com/p/COfa05uKH0G/?utm_source=ig_web_copy_link

Ky është një set fotografish në të cilat personazhet e vjetër dhe të rinj të këtij seriali kanë bërë bujë në rrjetet sociale. Njëri prej tyre, Anderi i cili është fotografuar këtu nga shumë telefona inteligjentë. Ky është tregues i famës së tij nga qëndrimet e fansave të tij.

Informacione të reja mbi seritë e Netflix

Numërimi mbrapsht është tani përpara publikimit të sezonit 4 të Elite. Kanë mbetur vetëm rreth një muaj deri në fillimin e armiqësive. Pjesa e mbetur e serialit në pothuajse çdo rast pretendon të jetë e pasur me kthesa dhe kthesa. Aq më tepër që personalitete të reja do të vijnë për të forcuar statusin e nxënësve të Las Encinas. Nëse asnjë sugjerim nuk është zbuluar në lidhje me skenarin, ne mund të imagjinojmë se nuk do të jetë shumë vonë me gjithë lansimin e mundshëm të një traileri krejt të ri. Kjo do të na lejojë të shohim saktësisht se çfarë mund të kenë nevojë të na ofrojnë Mencia, Patrick, Ari apo edhe Filipe për pjesën tjetër të këtij prodhimi të Netflix.

Një gjë është e sigurt, ky fillim dhe përfundim i ri do të planifikohet në përfundimin e sezonit 4 të Elitës. Mbetet për t'u parë saktësisht në mënyrë që të marrim një ide se çfarë do të ndodhë në sezonin 5.

LERË NJË PËRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu