• Snooki luan me mundësinë për t'u rikthyer në një ring WWE pas prezantimit të çmimit Slammy për veshjen më të mirë të vitit
  • Ylli i MTV luftoi në WrestleMania 27 së bashku me Trish Stratus dhe John Morrison kundër Dolph Ziggler dhe LayCool

Televizion ylli Nicole Polizzi, e njohur më mirë si Snooki pas qëndrimit të saj në MTV të ndryshme tregon realitetin, është kthyer në WWE sot pasdite gjatë ndarjes së çmimeve Slammy. E famshmja ka qenë përgjegjëse për prezantimin e çmimit për veshjen më të mirë të vitit, të cilin e ka fituar The New Day. Charlotte Flair, Sasha Banks, Seth Rollins, Bianca Belair, Carmella dhe Shinsuke Nakamura kompletuan listën e të nominuarve.

WWE zyrtarizoi prezencën e Snookit në gala ditën e djeshme përmes rrjeteve të tyre sociale dhe që nga ajo kohë, reagimet nuk kanë vonuar të bëhen publike. Një përdorues i Twitter publikoi një video duke përmbledhur momentet më të mira të kohës së tij të shkurtër në WWE në anën e Trish Stratus. Ylli televiziv ka reaguar ndaj përpilimit me a  cicëroj dhe deklaroi se që atëherë ka fituar muskuj, duke e lënë derën hapur për një rikthim eventual.

“LOL. Tani që kam fituar muskuj, dua ta shoh prapanicën time në ring”, kanë qenë fjalët e Snookit në mesazhin e tij.

Snooki luftoi në WrestleMania 27

Skena e Nicole 'Snooki' Polizzi në WWE daton në vitin 2011. Në mars, ai bëri paraqitjen e tij të parë në një episod të Monday Night RAW, ku luajti në një segment me John Morrison, Dolph Ziggler dhe Vickie Guerrero që kulmoi në famën duke goditur Guerreron. Më vonë, ai do të përballej me Layla dhe Michelle McCool. Dy javë më vonë ai u kthye në shenjën e kuqe për të futur Trish Stratus në rivalitet. Në WrestleMania 27, Snooki, John Morrison dhe Trish Stratus u përballën me Dolph Ziggler dhe LayCool, një ndeshje e fituar nga ekipi i yllit të MTV. Më në fund, Snooki do të fitonte çmimin Slammy për personazhin e famshëm më të mirë të vitit.