Seriali i Pafajshëm 2

Përmirësimet e Serisë së Dytë të Innocent: Sezoni 2 i 'Innocent' Publikuar në ITV më 17 maj dhe merr Katherine Kelly Sepse personazhin kryesor. Dijeni se ku renditet seria e dytë "I pafajshëm", informacioni i historisë së tij dhe shumë më tepër.

Sezoni tjetër i shfaqjes drame ITV Innocent u shfaq të hënën, më 17 maj. Drama misterioze e vrasjes përfshin Katherine Kelly sepse personazhi kryesor së bashku me Jamie Bamber, Priyanga Burford, Shaun Dooley, Michael Stevenson, Laura Rollins, Janine Wood, së bashku me Amy- Leigh Hickman së bashku me anëtarët e tjerë të kastit që kanë fituar komente të mira nga turma.

Ndonëse përdoruesit e rrjetit janë mahnitur nga kthesat dhe kthesat e papritura të komplotit të këtij thrilleri krimi, ata kanë folur gjithashtu për vendet e bukura ku shfaqet shfaqja. Duhet të hedhim një vështrim në dy vendet e regjistrimit të Serisë Innocent.

Kush kishte qenë seria e pafajshme me dy xhirime?

Historia e këtij seriali është e përqendruar në mënyrë profesionale rreth Sally Wright të luajtur me Katherine Kelly e cila po përpiqet të gjitha metodat për të marrë titullin e saj të dukshëm pasi u akuzua gabimisht se kishte një lidhje me fëmijën e saj 16-vjeçar, Matthew, i cili ishte therur me thikë nga një kavanoz agrume të thyer.

Seriali i Pafajshëm 2

 

Sezoni merr 5 dekada pas kohës kur Sally kthehet në qytetin e saj të lindjes në Keswick pasi lindin prova se ajo nuk po e mbështeste vrasjen që ndodhi. Vendi nga qyteti vërtet befasues i Keswick në Lake District, thriller nxjerr në pah skena mahnitëse të pyjeve dhe ujit. Por ku u filmua shfaqja? Lëvizni poshtë për të mësuar më shumë.

Vende të xhirimit të dy serive të pafajshme

Sipas Bustle, Innocent two u mor në dy vende të dallueshme. Lake District në Angli dhe Dublin në Irlandë. Sezoni i ardhshëm përfshin gjithashtu një sërë skenash të atyre oficerëve të policisë që po përpiqen të gjurmojnë vrasësin e vërtetë që mbështet vdekjen e Matthew dhe secila nga skenat që zbulojnë pjesën e brendshme të stacionit të policisë është qëlluar në një shkollë të vjetër në Dublin.

Pjesa tjetër e zonave të lëna jashtë të shfaqjes janë marrë në afërsi të qytetit piktoresk të Keswick dhe vendeve përreth Lake District. Duke parë xhirimet në qytetin e vërtetë në të cilin është vendosur rrëfimi, producenti ekzekutiv i Innocent two, Jamie Gwilt shpjegoi se ata kishin disa aktorë të jashtëzakonshëm dhe një histori të vendosur brenda një bote seksi rreth bregut jugor.

Këtë herë ata kanë Lake District, dhe është një vend fantastik për të vendosur një histori të tillë. Është shumë e bukur por është një foto e çmendur dhe e paparashikueshme. Sipas socket, seriali është marrë në vend të hapur që sugjeron se megjithatë, Sally është e lirë ajo beson se është e vetmuar.

E famshmja e drejtpërdrejtë Katherine Kelly raportoi se duke parë të shtënat në një zonë të mrekullueshme të hapur si kjo. Me vendosjen e tij në Distriktin e Liqenit, ai ishte vërtet i dobishëm nga jashtë, sepse ajo është shumë e mirë.

Është Lake District është një vend i njohur dhe kryesor për xhirimet e serialeve televizive. Dy shfaqje të BBC One, The A Word së bashku me dramatizimin e vitit 1997 Vullkani është xhiruar rreth Lake District.