Big Timber Sezoni 2

Big Timber Sezoni 2 më në fund është këtu. Ne jemi të etur të shohim se çfarë do të ndodhë pas finales së madhe që na la të pyesim kaq shumë gjëra. Kur do të debutojë sezoni 2 i Big Timber? Cilët janë personazhet e rinj të Big Timber? Çfarë do të ndodhë në sezonin e dytë të drurit të madh? Ne do t'ju tregojmë gjithçka që duhet të dini për sezonin e dytë të drurit të madh.

Rreth serialit "Big Timber"

Big Timber është një komedi-dramë e re nga New Century TV. Ai u krijua nga Redeeming Elements. Seriali tregon jetën dhe biznesin e Big Timber, një biznes në pronësi familjare që ndodhet në qytetin e vogël të Small të Montanës.

Ernest “Ernie” Briggs (Michael Shanks), është i pari që shfaqet në këtë histori. Ai ishte një pionier i drurit të madh dhe që atëherë ka vdekur.

Data e publikimit të sezonit 2 të Big Timber

Lëndë drusore e madhe Sezoni 2 ende nuk është publikuar. Kjo ndoshta për shkak se shfaqja nuk është rinovuar për një vazhdim. Kur të ndodhë ky njoftim do të përcaktojë se kur do të rikthehet shfaqja, e cila mund të jetë diku në fillim të vitit 2021 ose në 2022. Ky është vetëm spekulim. Tifozët do të duhet të presin dhe të vëzhgojnë se si zhvillohen gjërat.

Big Timber Sezoni 2

Big Timber Season 2 Cast: Kush mund të jetë në të?

Seriali ka të bëjë me Wenstob Timber Resources, në të cilin Kevin Wenstob dhe Sarah Fleming janë partnerë të jetës. Sarah Fleming ka një diplomë në mjekësi dhe Kevin është një sipërmarrës për më shumë se një dekadë. Kevin dhe Sara filluan kompaninë 25 vjet më parë. Sidoqoftë, në fillim ai ishte në gjendje të punonte vetëm. Ai filloi të kishte nevojë për më shumë punonjës ndërsa biznesi u rrit. Sara ishte gati të ndryshonte karrierën dhe t'i bashkohej atij. Ajo menaxhon operacionet në Sawmill dhe merret me shitjet. Kevin është përgjegjës për pretendimin e tokës dhe prerjet.

Eriku, djali i një çifti mekanik me punë të rëndë, i ndihmon për t'i mbështetur. Ai siguron që makineritë dhe pajisjet janë në gjendje maksimale. Coleman Wilner, miku i tij prej shumë vitesh, është dora kryesore e kompanisë. Ai është i përkushtuar, punëtor, i etur për të mësuar dhe ëndërron të ketë biznesin e tij. Për këstin e radhës pritet të rikthehen që të katër. Mund të arrijmë të shohim edhe disa anëtarë të tjerë, dhe ndoshta edhe disa të rinj.

Komploti i sezonit 2 të "Big Timber".

Dimë disa detaje rreth komplotit, por aktualisht po mbahet sekret për sezonin 2 të madh të drurit. Familja ka ndryshuar. Grammy Jean (Diane Ladd), matriarkja, ndërroi jetë gjatë finales së serisë së parë. Do të thotë se shumë do të ndryshojnë. Hank dhe Dean tani do të duhet të kujdesen për Drew. Një gjë është e sigurt: druri i madh nuk ka përfunduar ende. Ky serial ishte një nga origjinalet më të njohura në Netflix, kështu që ne jemi shumë të emocionuar të shohim se si ata trajtojnë sezonin 2 të madh të drurit.

Sezoni i dytë i Big Timber do të ndërtohet në parcelën e parë të sezonit Big Timber.

Historia fillon me një grua duke ngarë një pistë të vjetër me të bijën.

Molly po përpiqet të ringjallë marrëdhënien e saj me Lukën. Megjithatë, ai nuk është i interesuar. Për shkak të Grayson, djalit të tij dhe ish-partneres së Molly. Banorët e qytetit mësojnë se Molly ishte përfshirë në një vrasje të dytë në arratisjen e saj nga jeta e qytetit të madh. Kjo ngre pyetje se pse ata ishin atje.

Molly përfundimisht pranon se ka vrarë dikë në një klub nate. Kjo i shtyn njerëzit të pyesin nëse Molly ka ndërmend të bëjë të njëjtën gjë përsëri. Molly është afër lindjes. Ajo e ka ende jetën e qytetit të madh në mendjen e saj, derisa disa ngjarje të rëndësishme provojnë dëshirën e Molly-t për të filluar një fillim të ri në Big Timber.

Luke po përpiqet të harrojë Grayson. Ai beson se do të sjellë vetëm kujtime negative për Molly-n dhe miqësia e tyre do të kalojë nga një miqësi e thjeshtë në një miqësi romantike. Ai nuk e kishte idenë se kjo do të ndodhte përsëri pas asaj që ndodhi më parë, por tani po ndihet i lënduar sepse nuk dëshiron që asgjë të shkojë keq në jetën e tij aktuale.