Bol to prvý medzištátny zápas v Juhoafrickej republike po prestávke spôsobenej epidémiou koronavírusu. Johnny Bairstow zaznamenal neporaziteľný výkon 86 zo 48 lôpt a zabezpečil Anglicku víťazstvo v prvom zápase T20 proti Južnej Afrike.

Jonny Bairstow strelil neporaziteľných 86 zo 48 lôpt a pomohol Anglicku vyhrať o 5 bránok v prvom zápase T20 International proti Južnej Afrike. Južná Afrika zaznamenala 179 jázd na 6 bránok, v reakcii na to Anglicko zaznamenalo 183 nájazdov na 5 bránok so 4 loptičkami. Bairstow trafil prvú a druhú loptičku posledného zápasu štvorkami a šestkami, aby priviedol tím k víťazstvu.

Bol to prvý medzištátny zápas v Juhoafrickej republike po prestávke spôsobenej epidémiou koronavírusu. Anglicko vyhralo tento zápas hraný v Kapskom Meste a dostalo sa do vedenia 1:0 v sérii na tri zápasy. Najbližší zápas sa hrá 29. novembra.

Juhoafrická republika dominovala v zápase, ale Bairstow z Bairstow Hendrix a kapitán Eoin Morgan zaznamenali 28 nájazdov v 17. hre. S týmto koncom sa zmenila aj mapa zápasu. Anglicko potrebovalo pred týmto koncom 51 nájazdov z 24 lôpt, ale potom bolo potrebných 23 nájazdov z 18 lôpt.

Morgan sedel v polovici bránky Lungi Nagidi v ďalšom priebehu. Napriek tomu Bairstow hral úlohu zakončovateľa a zachovával zdržanlivosť. V inningoch trafil 9 štvoriek a 4 šestky. Predtým, v bowlingu pre Anglicko, Sam Curren získal 3 bránky na 28 kolkov.