Кобила од Исттаун 2 сезона

Надградби на Mare of Easttown сезона 2: Сега ќе видиме за криминалот Игра MARE OF EAST TOWN. Ова е американска ТВ серија. Тоа е минисерија на криминална игра. Оваа содржина е за обновувањето на 2-та година на MARE OF EAST TOWN.

Видео на YouTube

Дозволете ми да разберам 1 работа гледачите, дали сте запознаени со 1 година. Дали некогаш сте забележале прв пат? Ако одговорот е да, јас сум проклето сигурен дека ја чекате втората сезона.

Нема официјални најави за датумот на објавување. Сепак, вљубените чекаат да го слушнат официјалниот датум на лансирање на 2-та година. Држете ги прстите вкрстени и почекајте ја официјалната изјава од тимот.

Кратко за Маре од Исттаун, сезона 2

Овој прекршок е со детективката Маре Шихан. Во ова шоу, таа е истражувач. Во моментов, таа истражува убиство на мајка тинејџерка.

 • Пол Ли, Марк Ројбал, Крег Зобел, Кејт Винслет, Бред Инглсби, Гевин О' Конор, заедно со Гордон Греј — извршни продуценти на MARE OF EAST TOWN.
 • Бен Ричардсон - кинематографер
 • Бред Ингелсби — основачот на серијата покрај авторот.
 • Крег Зобел — менаџер на ова шоу
 • Леле Марчител — песни
 • Карен Вакер — производител на ова шоу
 • Наоми Санрајс, Ејми Е. Дадлстон и Филорамо - уредници на MARE OF EAST TOWN
 • Zobot Projects, Mayhem Pictures, Juggle Productions, Low Dweller Productions и Wiip — обожаватели на оваа низа

ЧЛЕНОВИ НА АКТ:

Кобила од Исттаун 2 сезона

 • Џејмс Мекардл
 • Кејли Спајни
 • Џон Даглас Томпсон
 • Дру Шајд
 • Енид Греам
 • Патрик Марни
 • Кејт Винслет
 • Julулијана Николсон
 • Jeanан Смарт
 • Ангури Рајс
 • Еван Питерс
 • Соси Бејкон
 • Чинаса Огбуагу
 • Филис Сомервил

Претставата ги направи срцата на многумина. Љубовниците станаа љубители на шоуто бидејќи се работи за криминална трилер серија покрај сеопфатната акциона колекција. Очекувам читателите, треба да ја цените оваа содржина. Бидете во тек со нашите написи. Ние обезбедуваме искрени и нови надградби за вас! Се гледаме со свежа интересна содржина. Бах-чао.