Почетна WWE Џон Сина ќе продуцира нова серија за WWE Network и Peacock

Џон Сина ќе продуцира нова серија за WWE Network и Peacock

0
Џон Сина ќе продуцира нова серија за WWE Network и Peacock
  • Шеснаесеткратниот светски шампион ќе работи на нова продукција како креатор и наратор
  • WWE EVIL ќе биде објавен на датум што наскоро ќе биде потврден

Tжлеб соопштение за медиумите, Паун најави нова WWE продукција во кој ќе биде вклучен шеснаесеткратниот светски шампион Џон Сина .

Програмирањето на услугата за стриминг NBCUniversal ќе се негува со нова оригинална продукција под креативна насока на лидерот на „Cenation“. WWE EVIL ќе биде идна серија во продукција на боречката компанија. Овој нов формат ќе биде одговорен за изведување, како забава, „психолошка изложеност“ во главите на најголемите антагонисти на WWE , како и нивното влијание во популарната култура.

Peacock ја промовираше оваа серија како прва целосно создаден, продуциран и раскажан од Џон Сина . Поранешниот светски шампион и извршен продуцент се изрази на социјалните мрежи за тоа: „За секое добро момче мора да има лошо, а WWE ги има некои од најдобрите негативци и негативци во историјата на забавата. Возбуден сум да ги претставам оние кои не изненадија, нè исплашија, па дури и расплакаа. ” WWE EVIL нема датум на издавање, а не е потврдено дали продукцијата ќе стигне до меѓународната верзија на WWE Network.

Џон Сина го навести неговото враќање во WWE

Пред неколку часа, Џон Сина објави слика од логото на WWE на својот официјален Инстаграм профил. И покрај тоа што на почетокот беше пријавена можност за враќање во компанијата, двосмисленоста во неговото ракување со Инстаграм ќе ни даде да разбереме дека тој всушност мислеше на најавата за оваа серија. Потсетете се дека последното појавување на Цена на главните шоуа на компанијата се случи на патот кон WrestleMania 36 пред неговиот Firefly FunHouse натпревар против Бреј Вајат.

Остави ОДГОВОР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде