Почетна Top Stories Забава Темна сезона 3: трејлер, датум на издавање и ажурирања

Темна сезона 3: трејлер, датум на издавање и ажурирања

0
Темна сезона 3: трејлер, датум на издавање и ажурирања

Марфи Мејсон се враќа со сосема нова сезона на In The Dark, која ќе има премиера на CW во претстојната недела, на 23-ти јуни. Дали наскоро ќе оди во живо на Нетфликс? Сè уште не го разбираме. Се чини дека серијата воскресна за својата четврта сезона.

Корин Кингсбери, главата зад серијата глуми Пери Метфелд како Марфи Мејсон, кој го игра ликот на слепа девојка, Брук Маркам како Џес Дејмон, кој е најдобар пријател на Марфи, Рич Сомер како Дин Рајли ја игра улогата на полицаец и дополнително , Морган Кранц како Феликс Бел, кој е колега и пријател на Марфи.

Марфи е самоуништувачки интровертен лик кој открива нова функција во откривањето кој ја убил нејзината пријателка. Корин Кингсбери, исто така, ја прикажува Кејси Дејдрик како Макс Периш, кој има романтична врска со Марфи, кучето Леви како Прецел, кој е сопружник водич на Марфи, и на крајот, Кестон Џон како Дарнел Џејмс, кој е водач на локална банда.

Трејлер за 3-та сезона во мрачната сезона

Актерот Џејмс Мур има церебрална парализа, а исто така и неговата личност на Емердејл. Славната личност на шоуто, Метфелд не е слепа во реалниот живот, па затоа беше критикувана затоа што уживаше во улогата со хендикеп дури и откако беше лице без инвалидитет.

„Веднаш тргнавме во потрага по слепа славна личност и погледнавме насекаде“, рече Ники Вајнсток, продуцентот. Тој исто така рече дека видел многу, многу аудиции и отидовме со Пери бидејќи таа беше најдобриот актер за улогата на многу возбудлив начин. Тој изјави дека слепите актери биле земени во предвид, но Пери изгледал најдобро одговара за улогата.

Се чини дека публиката нестрпливо ги чека претстојните сезони.

In The Dark успеа да има 74% просечна оцена на публиката на Rotten Tomatoes.

Само накратко, Марфи беше во врска со Џош Валас, кој беше федерален агент портретиран од Теодор Бхат, кој ќе се здружи со сите полицајци од Чикаго прикажани од Мет Мареј.

Во Темната сезона, 3 е премиерно прикажан на 23-ти јуни.

Остави ОДГОВОР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде