Почетна Top Stories Забава Откажано? Секс/Живот сезона 2 Датум на издавање, заплет, актерска екипа на Нетфликс?

Откажано? Секс/Живот сезона 2 Датум на издавање, заплет, актерска екипа на Нетфликс?

0
Откажано? Секс/Живот сезона 2 Датум на издавање, заплет, актерска екипа на Нетфликс?

Второ коло? Сексот/Живот од Нетфликс привлече многу гледачи со својата привлечна приказна и секси ликови.

Шоуто, кое се базира на EastonIt's a novel44 Chapters About Four Men, чија премиера беше на веб-страницата за стриминг во јуни 2021 година. Оттогаш, гледачите продолжија да зборуваат за тоа.

Љубовниот триаголник што го формираа Били и Били. Сара ШахиКупер (нејзиниот сопруг) Мајк Вогел Бред (поранешната љубов на Били) Адам Демос) И волшебна и контроверзна. Прва сезона: Били копнее по сексот што го сподели со Бред. Додека се обидува да ги задржи работите дома со Купер, Били се обидува повторно да се поврзе со себе.

Секс / Живот 2 сезона Дали правите? Вести

Нетфликс лансираше нова ТВ серија наречена Секс / Живот. Беше заснован на вистинска приказна и беше емитуван на 25 јуни. Иако сè уште не е познато дали Нетфликс ќе избере да ја обнови серијата, ние внимававме на Топ десет и забележавме дека успеа да се искачи на врвот на листата додека не дојде до првата позиција (иако оттогаш падна). Се уште не е јасно каква иднина носи титулата.

Сега останува на Нетфликс да ги објави своите намери. Треба да очекуваме дека тоа ќе се случи во рок од еден месец. Нетфликс најверојатно ќе го одложи објавувањето. Ако е готов, ќе бидеме и ние. Ќе ги споделиме сите вести, позитивни и негативни, во врска со случајот.

Кога ќе излезе сезоната на секс / живот 2

Дали има сезона Секс / Живот 2? Веста сè уште не е објавена. Нетфликс прво ќе го објави обновувањето. Потоа, можеме да разговараме за датумот на издавање.

The Big N се обидува да одржи јаз меѓу сезоните со тоа што ги објавува секоја година ако е можно. Ќе дознаеме. Ќе ве ажурираме штом ќе бидат достапни повеќе информации за евентуалната втора сезона.

Напредува на заплетот

Секс/живот е приказна за Били Конели и нејзиниот сопруг. Били фантазира за поранешен поранешен и тој одеднаш се појавува. Протагонистот, мајката и сопругата кои ја бараат совршената млада девојка тргнуваат на патување за да ја најдат. Били патува по булеварот до спомените, доведувајќи ја нејзината сегашност во конфликт со нејзиното диво минато.

Били имаше шокантен крај во првото поглавје. Ова може да ја отвори вратата за втора сезона за Секс / Живот. Изгледа дека се е добро со Били откако се смири со нејзиниот сопруг. Протагонистот одеднаш има откровение. Таа сфаќа дека нејзините достигнувања не и се доволни. Таа потоа трча во прегратките на Бред и изјавува дека има намера да остане во брак. Купер ја следи локацијата на неговата сопруга преку нејзиниот мобилен телефон и ја открива.

Сè уште не знаеме каква е реакцијата на Бред кога Били предложи брак. Музичкиот продуцент сакаше да ја запроси во сосема друга ситуација. TVLine ја интервјуираше Стејси Рукисер за оваа тема:

Остави ОДГОВОР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде