V indické Super League, Chennai FC porazil Jamshedpur FC 2-1 v úterý. Za Chennai vstřelil branku Anirudh Thapa v 52. vteřině zápasu. Stal se prvním Indem, který v této sezóně vstřelil gól. Kromě něj vstřelil druhý gól Chennai ve 26. minutě z penalty Ismail Gonkovs. Ve stejné době Nerijus Valsakis vstřelil gól za Jamshedpur.

Thapa vstřelil nejrychlejší gól sezóny

Thapa dal týmu Chennai brzy vedení tím, že skóroval zápas. Vstřelil nejrychlejší gól sezony. Je to počtvrté, co se hráč Chennai stal prvním Indem, který vstřelil gól v lize.

Sezóna přehrávač Tým
2014 Balwant singh Chennai
2015 jeje fanai Chennai
2016 Jayesh Rane Chennai
2020-21 Anirudh Thapa Chennai

Poté Jamshedpur předvedl 20 minut brilantní hru a držel míč. V této třetině však nedokázal vstřelit branku. V 19. minutě se do šance dostal Rafael Crivelaro, ale nedokázal ji přetavit v gól.

Chennai vstřelil druhý gól z penalty

Ve 26. minutě penalta od Jamshedpur dala Chennai penaltu. Což Ismail pražil, aby tým Chennai vedl 2:0. Ještě jednou se ve 29. minutě dostal do šance Chennai. Ismail Gonkavs skvěle trefil blízko Yakuba Sylvestra, ale zachránil ho brankář Jamshedpur TP Rehneesh.

Walsakis, který hrál za Chennai, se vyrovná Jamshedpurovi

Ve 33. minutě zápasu musel být Jamshedpur nucen. Po zranění obránce Petera Hartleyho byl Narendra poslán k zemi. Nerijus Valsakis vstřelil první gól Jamshedpuru ve 37. minutě. Geniální gól vstřelil na centr Zakichanda. Gól proti svému starému týmu (Chennai) však neslavil. V prvním poločase se Chennai ujal vedení 2-1 nad Jamshedpur.

Tým Jamshedpur nedokázal inkasovat příležitost nacházející se ve druhém poločase

V 68. minutě zápasu se do šance dostal Jamshedpur, ale nedokázal ji inkasovat. Míč minul brankáře Chennai Vishal Cath. Jakichandovu střelu z Jamshedpuru u mantinelu uklidil Ines Sipovic z Chennai a branku zachránil.

Chennai dominovala ve druhém poločase

Ve druhém poločase dominoval tým Chennai. Udělal několik protiútoků, ale nedokázal vstřelit branku. Jamshedpur měl v utkání 57% držení míče. Ve stejné době měl Chennai držení míče 43 %. Tým Jamshedpur nedokázal proměnit šance. Tým Jamshedpur dokončil v zápase 395 přihrávek. Zároveň bylo pořízeno celkem 8 záběrů. Z toho 2 výstřely na cíl.

Zatímco tým Chennai dokončil 299 přihrávek. Bylo vypáleno celkem 13 ran, z toho 6 střel na terč. Chennai udělal v zápase 20 faulů a Jamshedpur 11. Žlutou kartu dostali také 2 hráči z Chennai. Všechny branky zápasu padly už v prvním poločase.

Owen byl v minulé sezóně trenérem Chennai

Owen Koil, který tuto sezónu trénoval Jamshedpur, byl v minulé sezóně trenérem Chennaiyin. Ve stejné době hrál Nerijus Valsakis poprvé za Jamshedpur. V minulé sezóně byl v týmu Chennai a byl nejlepším střelcem ligy.